Realizace zahrad

zemní práce

stavební práce

zídky, dlažby

dřevěné konstrukce

oplocení

Provádíme komplexní realizace zahrad od návrhu po konečnou úpravu a úklid.
Jsme si vědomi, že vy, zákazníci, mnohdy po stavebních peripetiích, chcete v co nejkratší době trávit čas v klidu a relaxovat v pěkné zahradě. Dopředu Vás tedy seznámíme s harmonogramem prací ve Vaší zahradě. Získáte tak možnost harmonogram případně upravit dle Vašich osobních plánů a potřeb. Rostliny, díky moderním způsobům pěstování v kontejnerech, je možné vysazovat po celou vegetační dobu, až do zámrazu.

Jak probíhá realizace zahrady?

Nejdříve se Vám představí vedoucí pracovník realizace, který bude mít na starosti zdárný průběh prací. Je obeznámen se zákazníkem odsouhlaseným návrhem zahrady.

1.

V první fázi se zpravidla modeluje terén, aby odpovídal návrhu a provozní funkčnosti zahrady. Modelují se terasy, svahy, cesty. Zpravidla se používá technika (dle náročnosti zemních prací).

2.

Následují stavební práce, jako jsou zídky, schody, dlažby, altány, apod. Po té se pozemek jemně zpracuje kultivátorem, který může zapracovat do vrchní vrstvy zeminy potřebná hnojiva a provede se jemná modelace terénu.

3.

Následuje vytyčení záhonů s rozmístěním rostlin podle projektu zahrady.

4.

Dále výsadba se zalitím rostlin a mulčováním

5.

Na závěr se založí trávník.
Kvalita námi provedených prácí a použitých rostlinných materiálů dodržuje České technické normy.

Jak je to s následnou údržbou?

Při předání zhotovené zahrady obdržíte od nás v písemné formě „režim údržby zahrady“, kde najdete návody a postupy, jak o zahradu pečovat. Samozřejmostí je možnost objednat si u nás následný odborný servis údržby Vaší zahrady, na který Vám vypracujeme individuální cenovou nabídku.

Jaká je naše záruka na dílo?

Díky našim kvalitním tuzemským dodavatelům rostlinných materiálů Vám můžeme nabídnout záruku na ujmutí dřevin po dobu 36 měsíců a bylin 12 měsíců. 
© 2021 by Pavel Běťák. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil
Top envelopephone-handsetcrossmenumenu-circlecross-circle