Sadové úpravy

návrhy, projekty

rekonstrukce stávající zeleně

výsadba vzrostlých stromů

sadovnické realizace "na klíč"

rekonstrukce, zakládání a údržba travnatých ploch

Každé realizaci, bez ohledu na její velikost a složitost, věnujeme největší možnou péči a veškeré výsadby provádíme s ohledem na zajištění maximální ujímavosti rostlinného materiálu a zabezpečení ideálních podmínek pro růst. Rostlinný materiál, zvláště vzrostlé stromy, nakupujeme u kvalitních dodavatelů v České republice.
 
Pro výsadbu používáme výhradně zdravý a vitální rostlinný materiál odpovídající ČSN. Při výsadbě dále používáme kvalitní substráty obohacené o živiny a půdní kondicionéry (TerraCottem), které zajišťují rostlinám dobrou hydrataci a optimální přísun živin.
 
Dále je naše firma schopna nabídnout vám záruční i pozáruční servis na zhotovené dílo, který zahrnuje především pravidelnou zálivku rostlin a trávníků, sečení trávníků, hnojení a údržbu trávníků (regenerace), vypletí záhonů, dosadby rostlin, chemickou ochranu proti plevelům, stříhání a údržbu dřevin, keřů a trvalek, hnojení rostlin (hnojivo Silvamix), mulčování, atd. Množství a objem prací je závislý na klimatických podmínkách a požadavcích zadavatele. V případě zájmu Vám ochotně zpracujeme cenovou nabídku.
 
Díky těmto výše uvedeným skutečnostem jsme schopni poskytnout záruku na dílo v délce 36 měsíců od předání, za splnění následujících podmínek. V případě, že naše firma bude provádět záruční servis zhotoveného díla, přebíráme veškeré záruky za případné ztráty na rostlinném materiálu. V případě zajišťování záručního servisu jiným subjektem požadujeme, aby byly splněny naše záruční podmínky.
© 2021 by Pavel Běťák. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil
Top pencilenvelopephone-handsetcrossmenumenu-circlecross-circlehand